Hoş Geldiniz ; Günlerden Saat
Ünçek’te Taekwondo Kuşak Sınavı Heyecanı

Ünye Çevre Eğitim Kültür ve Spor ve İzcilik Kulübü, bünyesindeki lisanslı taekwondo sporcuları 2014 yılının 1.Kuşak Sınavını 25 Sporcunun katılımı ile gerçekleştirdi. Sporcuların becerilerini sunma gayretleri ve üst kuşak sahibi olmak için ter dökmeleri komisyon üyeleri ve ailelerin takdirini kazandı.
Ünçek Spor Kulübü Başkanı Hüseyin DİKİCİ konuşmasında “Öğrencilerimizin kuşak sınavı heyecanı gözlerinden okunmakta. Ancak bu sınavlar öğrencilerin bilgilerini test etmeleri, seviyelerini öğrenmeleri, bir üst seviyeye geçmeleri, pratik ve teorik bilgilerini ilerletmeleri açısından birer fırsattır. Bizler bu güzide gençliğe yapılan yatırımın en kıymetli yatırım olduğu bilinci ile hareket etmekteyiz. Ayrıca sporun tüm insanların ortak değer olduğunu ve şehirlerin yetiştirdikleri sporcuların ve şehirde icra edilen sporların o şehirleri cazibe merkezi haline getiren yegane temel unsurlardan biri olduğu tecrübe ile sabittir. Amaçlarımızdan biri de spor disiplini kazanmış bireylerle sağlıklı bir toplum oluşumuna katkıda bulunmaktır. Antrenmanlara ve sınavlara düzenli katılan sporculara başarılarının devamını diliyorum.” dedi.
Sınav komisyonundaki Antrenörlerden Ali KILIÇ ve Hasan AÇIKGÖZ tarafından bir sonraki kuşak sınavının Mayıs 2014 içerisinde yapılacağı bildirildi. Sınav ve gösterilerden sonra bir üst kuşağa yükselen sporcular protokol mensupları ile ailelerinin ellerinden yeni kuşaklarını ve belgelerini aldılar

96

81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 94 95

BİLGİLER
tarafından 25 Şubat 2014 - 09:10 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kere Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ