Hoş Geldiniz ; Günlerden Saat
7 Milyar Ümmet Adına 7 Milar Kelime-i Tevhid ve 7 Milyar Salavat Kampanyası

Mevlid Kandili Salavat Kampanyası

Son Peygamber Platformu tarafından “Mevlid 1434 Kelime-i Tevhid ve Salavat-ı Şerif kampanyası”nı tertip etmekle görevlendirilen Bahçelievler İnsan ve Çevre Derneği, 12 Rebiülevvel 1434 / 23 Ocak 2013 Çarşamba günü tertip edilecek “el-Mübelliğ” programında bağışlamak üzere, manevi bir hazırlık olması için yüksek bir aşk ve heyecan duyulması düşüncesiyle;

El-Mübelliğ (sas)’in tebliğinin temeli olan tevhidin, tevhid asrı olarak gündemde tutulması ve Allah(c.c)’ın birliği ve Hz. Muhammed (sas) Efendimizin O’nun son peygamberi olduğu gerçeğinin zihinlere nakşedilmesi ayrıca çekilecek Kelime-i Tevhidlerin Hadisi Şeriflerde belirtilen fetihlere vesile olması temenni ve amacıyla “7 Milyar İnsan adına 7 Milyar Kelime-i Tevhid”,

Peygamber (sav) Efendimiz ile kesintisiz iletişim vasıtası olan “Salavât-ı Şerife”lerin, insanlığın Ümmete İcabet olabilmesi için “7 Milyar İnsan adına 7 Milyar Salavât-ı Şerife” kampanyalarını hazılrlamıştır.

Ey Aşıklar!
Gelin tevhid edelim.
La ilâhe illallah, Muhammed’ün resullullah !

Ey Sadıklar!
Gelin Salat-ü Selam edelim!
Allahümme salli ala seyyidina Muhammed !

Kampanyaya katılmak isteyen herkes www.kutludogum.tv adresine giderek, okuduğu Salavât-ı Şerif ve Kelime-i Tevhidlerin sayısını sayaca ekleyebiliyor. İnternet imkânı olmayanlar ise okudukları veya okuyacakları Salavâtları ve Kelime-i Tevhidleri, 0 (212) 487 73 28 veya 0 (507) 280 52 51 numaralı telefonları arayarak bildirebilirler.

____________________

Bu yılın mevlid kandili, miladi olarak 23 Ocak 2013 Çarşamba günü olması hasebiyle; Salavat ve Kelime-i Tevhid’ler bu tarihe kadar ulaştırılmalıdır.

____________________

Geçen Sene Son Peygamber Platformu Tarafından Gerçekleştirilen, ”7 Milyar Ümmetten, 7 Milyar Salavat Kampanyası” için Tıklayınız.

BİLGİLER
tarafından 04 Aralık 2012 - 11:57 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kere Okunmuştur.
PAYLAŞ