Hoş Geldiniz ; Günlerden Saat
Başkanımız Hüseyin DİKİCİ Radyoda Canlı Yayın Konuğu oldu

Ünçek Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hüseyin DİKİCİ, 02 Aralık tarihinde, İlçemizde yayın yapan Oney Flash Fm radyosunda, Yeşilay Derneği Ünye İlçe Başkanı Arif TAKICI’nın konuğu oldu.
Akşam 6′ da başlayan programın akıcılığı, içeriğinin zenginliği, somut örnekler getirerek dernek faaliyetinin nasıl yapılmasının gerektiğinin anlatılması sonucu geniş bir kitleden beğeni topladı.
Hayatını vakıf ve dernek çalışmalarına adamış, bünlerce öğrenci yetiştirmiş profesyonel bir eğitimci olan DİKİCİ, sunucu Arif TAKICI’ nın sorularına verdiği cevaplarla dinleyenleri radyoya kitledi.
İlçemizin önemli STK’larından olan Ünçek Spor ve İzcilik Derneği’nin çalışma alanları, bu çalışmalarının içerikleri ve planlanan faaliyetler masaya yatırldı.
Yeni yetişen neslin vücut sağlığını sportif çalışmalar ile sağlarken, aynı zamanda ruh ve maneviyat yönünden de sağlıklı yetişmesi gerektiğine vurgu yapıldı.
6 dalda faaliyet gösteren ve bu dalların amaç ve kazanımlarını tek tekaçıklayan DİKİCİ, Dernek Yönetim Kurulu’nun bunu başarabilmek içün her hafta düzenli toplantılar yaptığını ve bunun kaçınılmaz olduğundan bahsetti.
Velilerin çocuklarını sosyal ve dinamik yetiştirmeleri adına bir misyon üstlenen ÜNÇEK gençlerimizi İzcilik, masa tenisi, güreş, bilek güreşi, satranç ve taekwondo spor dallarında heyecanlı, sağlıklı ve zinde bir çalışmaya davet ediyor.

BİLGİLER
tarafından 03 Aralık 2014 - 03:54 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kere Okunmuştur.
PAYLAŞ