Hoş Geldiniz ; Günlerden Saat
Çizgilerle 40 Hadis Sergisi İkizce’de Yoğun İlgi Gördü

Ünye Çevre Eğitim Kültür Spor ve İzcilik Kulübü Derneği (ÜNÇEK) ve İkizce İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa yapmış olduğu “ Çizgilerle Kırk Hadis Sergisi” İkizce park alanında 19/04/2016 tarihinde Kaymakam Sayın Yusuf TURAN, Belediye Başkanı Sayın Bahri SÖĞÜT ve İlçe Emniyet Müdürü Sayın Mustafa CAN tarafından yapılan açılış töreninin ardından Daire Amirlerinin, Sivil Toplum kuruluşları temsilcilerinin, okul idareci, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşti.
Saat 10:30’da kurdela kesilerek açılışı yapılan sergi, İkizce’lilerin yoğun ilgisine mazhar oldu. Gün boyu kafileler halinde çevre okullardan gelen öğrenciler, her kesimden İkizce halkı ”Çizgilerle 40 Hadis Sergisi” ni ilgiyle gezdi, sorular sordu.
Konuyla ilgili açıklama yapan İkizce Milli Eğitim Şube Müdürü Uğur MENEKŞE :”Sergimizin organizasyonunda bize yardımcı olan Ünye ÜNÇEK derneğine çok teşekkür ederiz. Bu sergi, İlçemizin kültür ve sanat hayatını renklendirmiş ve özellikle öğrencilerimiz için farklı bir bakış açısı oluşmasına katkı sağlamıştır .” dedi.
Sergi İkizce Park alanında 16:00’ya kadar açık kaldı.

BİLGİLER
tarafından 20 Nisan 2016 - 19:09 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kere Okunmuştur.
PAYLAŞ