Hoş Geldiniz ; Günlerden Saat
Erol Okutucu’dan Kitap Tanıtımı

Ünye Çevre Eğitim ve Kültür Derneği “Kritik Analitik Düşünme” semineri çerçevesinde bir programa daha ev sahipliği yaptı.

Dernek üyelerinden Erol Okutucu yazmış olduğu “Ben Başbakan Olsam” adlı kitabının tanıtımını yaptı. Yazar kitaptan alıntı yaparak, hayal kurmanın önemini vurguladı. Bütün büyük buluşların öncesinde hayallerin olduğunu gelişim için bunun çok gerekli olduğunu, bilhassa gençliğin eğitiminde hayallerin önemini vurguladı. Yaşadığı ülkeye ve insanlarına hizmet etme düşüncesi ve hayallerinin olmamasının bir eksik olduğunu vurgulayan yazar; kitabının insanların düşüncelerine vesile olmasını arzuladığını, bu konuyla ilgili bir katkıda bulunma gayretini dile getirdi.

Yazar Erol Okutucu program sonrasında davetlilere kitabını imzaladı. Kitap imzalama esnasında dinleyiciler yazara özel sorular sorma ve konuşma imkânı buldular.

Program sonunda Ünye Çevre Eğitim ve Kültür Derneği başkanı Hüseyin Dikici katılımcılara teşekkür etti. Dernek üyesi arkadaşlarından birinin bir eser yazması dolayısıyla onur duyduklarını ifade ederek yazar Erol Okutucu’ ya derneğe katkılarından dolayı teşekkür ederek bir “ebru tablo” hediye etti.

[imagebrowser id=42]

BİLGİLER
tarafından 12 Mayıs 2011 - 13:29 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kere Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ