Hoş Geldiniz ; Günlerden Saat
Kaymakam ve Müftü Ziyareti

Ünye Çevre, Eğitim, Kültür, Spor ve İzcilik Kulübü Derneği Yönetim Kurulu, 6 Ekim 2011 günü Ünye Kaymakamı Mustafa DEMİR ve Ünye Müftüsü Aydın YIĞMAN’ı makamlarında ziyaret ettiler.

Önce kaymakamlık makamını ziyaret eden dernek yönetim kurulu, Mustafa DEMİR’e yeni  görev yerinin hayırlı ve insanımıza güzel hizmetlere vesile olması temennisinde bulundular.

Dernek Başkanı Hüseyin DİKİCİ  Kaymakam Mustafa DEMİR Bey’in ilçemizde göreve başlamalarından duydukları memnuniyeti ifade ederken, dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Kaymakam Bey Ünye’yi tanıma çalışmalarına sıkı bir şekilde devam ettiğini, bir ay içinde bütün köyleri ziyareti planladığını, Ünye’deki bütün birimlerle bu hizmeti ifa etme arzusunda olduklarını, birlikte ve beraberce, saygı, sevgi ve iyi niyet  çerçevesinde yapılmayacak işin, çözülmeyecek problemin olmadığını ifade ettiler.

Dernek Yönetimi üyelerinden Av. Halil İbrahim ALPEREN ’in hazırlamış olduğu bir Ebru tablosunu Kaymakam Bey’e hediye ettiler. Kaymakam Bey tablodan ve ziyaretten memnuniyetini ifade  ederek, teşekkürlerini bildirdiler.

Dernek Yönetimi müteakiben Ünye Müftüsü Aydın YIĞMAN’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular.

İlçe Müftüsü  Aydın YIĞMAN projeleri ve yapmayı düşündüğü çalışmalar hakkında misafirlerine bilgiler verdi.Dernek yöneticileri de müftülük personelimizin sadece camiye gelenlerle değil, hayatın içinde olmaları ve gelmeyen insanlarımıza gitmelerinin önemine vurgu yaptılar.

Karşılıklı memnuniyet ve teşekkürle ziyareti tamamladılar.

[imagebrowser id=47]

BİLGİLER
tarafından 06 Ekim 2011 - 20:03 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kere Okunmuştur.
PAYLAŞ