Hoş Geldiniz ; Günlerden Saat
Salavat Kampanyası

Kampanyamız 3 Şubat 2012 Cuma günü sonlanmıştır.

Yeni Salavat Kampanyamız olan ”7 Milyar Ümmet Adına 7 Milar Kelime-i Tevhid ve 7 Milyar Salavat Kampanyası” için Tıklayınız.

Bu yıl düzenleyeceğimiz kutlu doğum programı “es-Sadık (s.a.v)“ için; manevi bir hazırlık yüksek bir aşk ve heyecan olsun istedik. Resul-i Ekrem Efendimiz (s.a.v) ile kesintisiz iletişim vesilemiz olan Salavat-ı Şerifeler, milyarlarca söylensin istedik. İstedik ki tüm insanlık adına çekilsin bu salavatlar. İstedik ki haberdar olsun Alemlerin Efendisi…

O’na ulaştıran ve haberdar edilen her bir salavat için;  ’’Ya Resulullah! Senin aşık-ı Sadık ümmetinden falanca kişi, tüm insanlığın sana iman etmesi için bu hediyeyi gönderdi..’’ diye  söylenmesini temenni ediyoruz. Ey aşık-ı Sadıklar, gelin Salat-ü Selam eyleyelim!


Ey aşık-ı Sadıklar !

Gelin Salat-ü Selam eyleyelim!
AHZAB Suresi:56. “Şüphesiz ki Allah ve melekleri Peygamber’e salavât getirirler. Ey iman edenler! Siz de onun için (tam bir teslimiyetle) salât ve selam getirin.”

İşte Hadis-i Şerif:

“…Bana salâtü selâm getiriniz. Zira nerede olursanız olun sizin salâtü selâmınız bana ulaşır.” (Ebû Dâvûd, Menâsik 97)


Desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz. Kampanyaya katılım sona ermiştir. Ünye Çevre Eğitim Kültür Spor ve İzcilik Kulübü olarak kampanyaya 21 Milyon 296 Bin 245 Salavat ile katıldık.

*Çekilen salavat miktarını görmek için www.kutludogum.tv adresini ziyaret edebilirsiniz.

BİLGİLER
tarafından 29 Kasım 2011 - 13:35 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kere Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ