Hoş Geldiniz ; Günlerden Saat
Turnalık Yaylası Mahalli İzci Kampı Yapıldı

Ordu İdeal Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Ünye Çevre Eğitim Kültür Spor ve İzcilik Kulübü Fatsa Çevre Eğitim Kültür Spor ve İzcilik Kulübü ile 100 erkek izci katılımı ile Turnalık Yaylasında izci kampı yapıldı. 6 Haziran 2014- 8 Haziran 2014 tarihleri arasında 3 gün süren kamp zaman zaman yağmura rağmen çok güzel geçti.
Kabadüz Belediye Başkanımız Yener Kaya’da kampa katıldılar ve desteklerini esirgemediler. Başkan Kaya Türk Okçuluğu İstasyonunu da ziyaret ettiler ve ok attılar.
Ordu İdeal Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ”İzcilik ve Okçuluk İle İdeal Gençliğe” proje kapsamında yol ve yemek masrafları karşılandı. Gençlik ve Spor Bakanlığına Teşekkür ediyoruz.
Bu Mahalli Kampta ”İzci Verilen Görevi Yapar” Teması işlendi.
Türkiye İzcilik Federasyonu İl Temsilcisi Dr. Selim Akçay kampın çok güzel geçtiğini ve izcilerimize izcilik eğitim, çevre ve değerler eğitimi başta olmak üzere eğitimler verildiğini ; kamp ateşi, okçuluk eğitimi, gece yürüyüşü ile tekmil, teftiş bayrak töreni ile tüm kamp kurallarının uygulandığını ifade ettiler. Katılımlarından dolayı tüm izci ve liderlere teşekkür ettiler.

BİLGİLER
tarafından 09 Haziran 2014 - 19:13 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kere Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ