Hoş Geldiniz ; Günlerden Saat
Ufka Yolculuk 3 Yarışma Kayıt ve Tanıtım Çalışmalarımız Son Sürat Devam Ediyor

Hayrul Beşer Son Peygamber (SAV) Efendimizin hayatını konu alan Ufka Yolculuk 3 yarışması için yoğun bir çaba içersinde olan derneğimiz kardeş derneklere fark atarak hayırda yapılan bu yarışmayı yarış haline getirmeyi amaçlamıştır.
Ünye İlçe merkezinde bulunan okullarda tanıtım ve kayıt çalışması yapılmakta, meydan ve halkın yoğun olarak bulunduğu alanlarda tanıtım standı kurarak el ilanları ve broşürler dağıtılmaktadır.
Ayrıca bugüne kadar, Akkuş ilçesi, İlküvez ve Çaybaşı da taranarak kayıtlar yapılmış ve geniş kitlelere ulaşılmaya çalışılmıştır.
Basın ve yayın araçları ile bilgiler verilmiş, her cuma Ünye Kent Gazetesi’nde yayımlanan ve derneğimiz tarafından hazırlanan Cuma Sayfası’nda bu konu ile ilgili içerikler yayımlanmıştır.
İlçe Müftülüğü vekili ile görüşülüp din görevlilerinin aylık toplantısında yarışmanın tanıtımı yapılmış, afiş ve el ilanı dağıtımı gerçekleştirilmiştir.
Planlı bir şekilde mülki amirlere ve ilçe Belediye yönetimine dosyalar hazırlanarak bilgilendirmeler yapılmış, kayıt tarihi bitinceye kadar ulaşılmadık insan kesimi bırakmamayı amaçlayan çalışmalar aralıksız devam etmektedir.
Ünye’de bulunan M Tipi Cezaevine önümüzdeki günlerde bir ziuaret düzenlenip kayıt ve yarışma hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

BİLGİLER
tarafından 25 Aralık 2014 - 04:16 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kere Okunmuştur.
PAYLAŞ