Hoş Geldiniz ; Günlerden Saat
Ufka Yolculuk Ünye Merkez ve Yakın İlçelerdeki Tüm Okullara Ulaştı

Derneğimiz Ünye, Akkuş, İlküvez, Çaybaşı ilçelerindeki tüm okullarda Ufka Yolculuk Son Peygamber Yarışması için stand kurup, okul idare ve öğrencilerine bilgilendirme ve tanıtım yaparak bir ilke imza attı.
Dernek Başkanı Hüseyin DİKİCİ yaptığı açıklamada : ” Derneğimiz 6 alanda faaliyet göstermektedir. Bunlar ; İzcilik, Güreş, Bilek Güreşi, Satranç, Masa Tenisi ve Taekwondo olmak üzere özellikle gençlerin yoğun ilgi duydukları etkinlik alanlarıdır. Çalışmalarımızı özellikle gençlere ulaştırmak, anlatmak için zaman zaman okullarda tanıtım ve bilgilendirme standları açıyorduk. Ufka Yolculuk 3 Bilgi Yarışması vesilesi ile bu çalışmayı Ünye merkez ve yakın ilçelerde tüm okullarda gerçekleştirmeye karar verdik. Kar ve soğuk hava şartlarına rağmen hergün bir okulumuza giderek bilgilendirme ve yarışma için kayıt yapma imkanı bulduk.” dedi.
Dernek Başkan Yardımcısı İshak SARI ise :”Yaş ve eğitim seviyesi olarak sınır tanımayan Ufka Yolculuk 3 Son Peygamber Yarışması kayıtlarına gençlerin yoğun ilgi gösterdiğini ve bu konuda ailelerini de teşvik ettiklerini söyledi. Stand ve tanıtım birimleri daha fazla kişiye ulaşmanın şüphesiz en pratik ve verimli yolu. Bunun çok yararını gördük ” şeklinde konuştu.

BİLGİLER
tarafından 25 Ocak 2015 - 04:12 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kere Okunmuştur.
PAYLAŞ