Hoş Geldiniz ; Günlerden Saat
Ünçek Voleybol Yıldız Ve Genç Takımları Ordu İl 1.si Oldu

2016-2017 Türkiye Voleybol Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan Yıldız Erkek ve Genç Erkek müsabakalarına ÜNÇEK Spor Kulübü Voleybol Takımı da katıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kulüp Antrenörlerinden Mustafa ARSLAN :’’İlçemizde düzenlenen ve 4 takımın katıldığı finallerde Ünçek, Yıldız Erkek ve Genç Erkek kategorilerinde 1. Olarak İl finallerine katılmaya hak kazandı. Gençlerde Ünye Kapalı Spor Salonu’nda oynadığımız Ordu AİHL Spor Kulübü’nü 3-0; Yıldız Erkek’lerde ise Ordu Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda Ordu Kirazlimanı Spor Kulübünü yine 3-0 yenerek Türkiye Voleybol Federasyonu’nun belirleyeceği yer ve zamanlarda İlçemizi ve İlimizi Ünçek Spor Kulübü olarak temsil etme hakkını kazanmıştır.’’ dedi.

İlçemizde birçok dalda spor faaliyeti gösteren Ünçek, altyapıya önem vermekte, Ünye’nin gençlerini ulusal ve uluslararası başarılara taşımayı amaçlamaktadır.

Ünçek Kulüp Başkanı Hüseyin DİKİCİ ise şunları söyledi : ’’Özellikle Voleybol branşında emeği geçen antrenörümüz Saim KOCAMAN’a, gayretlerinden dolayı sporcu gençlerimize , Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne, Ünye Belediyesi’ne ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne teşekkürlerimizi sunarız.’’

BİLGİLER
tarafından 06 Nisan 2017 - 10:34 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.789 kere Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Site İçi Arama
Üye Girişi
Kullanıcı Adı
:
Şifre
:
Şifremi Unuttum?
Basında Ünçek
Mec Merkezi
E-Mail Listesi
Ünçek grubuna abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et
Ayet-i Kerime
Güzel Sözler