Hoş Geldiniz ; Günlerden Saat
Ünçek Yaz Okulu Kayıtları Başlıyor

Her yıl geleneksel olarak yapılagelen Ünye Çevre Eğitim Kültür Spor ve Izcilik Kulübü YAZ OKULU geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine heyecanla bekleniyor.
Sınırlı sayıda kontenjanı olan Yaz Okulu için kayıtların başlayacağı tarih 06 ile 14 Haziran arası.
Konuyla ilgili bilgi aldığımız Ünçek Başkanı Hüseyin DIKICI şunları söyledi :” Kız ve erkek Öğrencilerimizin ayrı ayrı sınıflarda eğitim göreceği yaz okulumuz 15 Haziran tarihinde başlayıp 10 Temmuz tarihinde sona erecek. Sürenin 4 hafta olması Mübarek Ramazan-ı Şerif’e denk gelmesinden dolayıdır. Derneğimiz son haftayı nasip olursa Itikafta geçirmeyi planlamaktadır.”
Ünçek başkan yardımcısı Ishak SARI ise :” Yaz okulunu, uzman eğitici kadrosuyla gerçekleştiren derneğimiz, öğrencilerimizin öğrendiklerini kolayca uygulayabilmesini amaçlamaktadır. Bu sebeple okulumuz öğle namazı ile başlamakta ve ikindi namazının kılınması ile sona ermektedir. Her öğrencinin seviyesine göre ayarlanmış sınıflar, özel oluşturulmuş Tashih-i huruf sınıfı ve çeşitli etkinlikler ile en verimli bir şekilde tatilin değerlendirilmesini amaçlamaktayız.”
şeklinde konuştu.
Ünçek Yaz Okulu kayıtları 6 Haziran tarihinde başlayacak olup sadece dernek binasında kayıt yapılacak. Sınırlı kontenjan için velilere erken davranmalarını tavsiye ederiz.

BİLGİLER
tarafından 23 Mayıs 2015 - 09:26 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kere Okunmuştur.
PAYLAŞ