Hoş Geldiniz ; Günlerden Saat
Zinde Gençlik, Yeni Dönem Açılış Toplantısına 6 Kişi Katıldık

Zinde Gençlik, Yeni Dönem Açılış Toplantısını Ankara’da Gerçekleştirdi

Türkiye’nin dört bir yanından yaklaşık 660 katılımcının iştirak ettiği toplantı, hicri 9 – 11 Muharrem 1439, miladi 29 Eylül – 1 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlendi.

Programlarda, Server Gençlik ve Spor Kulübü tarafından düzenlenen uluslararası Ufka Yolculuk 6. Bilgi ve Kültür Yarışması’nın yeni dönem açılış toplatısı da yer aldı.

Kur-an’ı Kerim tilaveti ile açılan programda ilk olarak Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü ile Server Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kulübü Başkanı Mücahit Okuyan’ın selamlama konuşması yer aldı. Okuyan konuşmasında; “Bu toplantılarımızda hem yeni projelerimizi, hem de yenilenen projelerimizi konuşacağız. Yeni dönemde kilit söylemlerimizden birisi ‘ahenkli çalışma’ olacak. Bundan sonra daha sıkı iletişimle, daha ahenkli çalışarak daha fazla fayda üretebilmeyi umuyoruz. Tüm dünya insanlarına ulaşmak için daha fazla gayret sarf etmemiz gerekiyor. Hep birlikte sağduyulu insanların da projelerimize destek olmaları için neler yapmamız lazım onu düşünmemiz gerekiyor.” dedi.

Zinde Sosyal Gelişim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Yıldız ve Zinde Gençlik eski Başkanı Adem Öztürk, katılımcılara hitap ederek önemli bilgiler aktardı.

Açılış programının ardından ihtisas alanlarına göre oluşturulan 5 ayrı kategoride, ikisi ortak olmak üzere 6’şar istişare ve değerlendirme toplantıları tertip edildi.

Programda Kişisel Gelişim Uzmanı Psikolog Ümit Hakan Bozkurt, “etkili iletişim” konulu seminer sundu.

Ödül Töreni ve Yöresel İkramlar

30 Eylül’de yapılan “Zinde Gençlik Ödülleri 1438” programında heyecan zirveye tırmandı. Çok sayıdaki kulüp ve liderler başarı durumlarına göre ödüllendirildi.

Katılımcıların memleketlerinden getirdikleri yöresel özel lezzetlerin ikram edilmesi de büyük ilgi gördü.

Program, istişareler ve soru-cevaplarla tamamlandı.

BİLGİLER
tarafından 06 Ekim 2017 - 15:32 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 1.496 kere Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Site İçi Arama
Üye Girişi
Kullanıcı Adı
:
Şifre
:
Şifremi Unuttum?
Basında Ünçek
Mec Merkezi
E-Mail Listesi
Ünçek grubuna abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et
Ayet-i Kerime
Güzel Sözler